ÇAMUR ATMADAN ÖNCE İYİ DÜŞÜN ÖNCE SENİN ELLERİN KİRLENECEKTİR.

Adnan ANILMIŞ

Türkiye genelinde 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için seçim startı verildi. Özellikle İstanbul Küçükçekmece'de siyasi partiler çalışmalarını derinden ve sessizce sürdürmekte. Fakat bu çalışma alıştığımız türden bir seçim çalışması değil. Aslında bilinen ve bizi şaşırtmayan 'çamur at izi kalsın' stratejisi. Seçim startı verildikten sonra geçen süre boyunca, mevcut Küçükçekmece Belediye Başkanı ve Ak Parti Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Temel Karadeniz üzerinden yaftalanmak istenen ve dedikodudan ileriye geçmeyen söylentiler var. Ancak unutulan bişey var ki o da; seçim sandıkta kazanılır. Yapılan kötü oyunlar, dedikodular, gıybet ve iftiralarla kimse vatandaşın zekası ile alay edemez. Kendisine verilen başkanlık görevini yapan bir insan, kötü hizmet edebilir , görevini eksik yapabilir bu durumda eleştiri ve vatandaşın tepkisini alır ama iftira atmak bu kadar kolay olmamalı insanlık nezdinde. Siyasi Partiler projelerini vatandaşlara anlatmalı, vatandaşlarla istişare etmeli, vatandaşın karşısına geçip eksikliklerini öğrenmeli, vatandaşlarla gelecek için yapılması gereken yatırımlar için değelendirmelerde bulunmalıdır ki vatandaşın güvenini kazanmalı. Vatandaşlar seçim günü gereğini yapar zaten. 

Bizler mesleğimizi icra eden gazeteciler olarak, haber sitesi olarak ve en önemlisi de vatandaş olarak; hangi siyasi parti olursa olsun, kişi ya da kurum üzerine yapılan mesnetsiz iddia, iftira, gerçek dışı yapılan yalanların karşısında oluruz. Bizim için logodan, isimlerden çok yapılan hizmet önemlidir. Mevcut Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz'i haber sitemizde bizler de eleştirdik ve görevinde yaptığı hataları gördüğümüzde eleştirmeye devam edeceğiz. Ama kişiliğini ve karakterini, incitmeden, ötekeliştirmeden, yaftalamadan yapacağız ki bu zaten insanlık nezdinde olması gerekendir. Bahsi geçen Mevcut Belediye Başkanı Temel Karadeniz'in adı görev süresi boyunca parayla, rüşvetle anılmadı.Bu konuda bir haber yapmamızın en önemli nedeni, gazetecilik mesleğimizi icra etmekten ötürü bir vatandaş olarak empati yaptık ve siz değerli okurlarımızı empati yapmaya davet ederek asılsız yapılan bir söylemi burda yazıya dökmek istedik. 

temel karadeniz  foto ile ilgili görsel sonucu

Mevcut Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz


Etiketler: siyaset Belediye Başkanı Temel Karadeniz Küçükçekmece İstanbulMahalli İdareler Seçimleri proje vatandaşlar empati siyasi parti logo kurum kişi 31 Mart 2019 Yerel seçimler seçim startı iddia çalışmalarBu Haber İçin Yapılan Yorumlar


Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamıştır!!!
Bu Habere Yorum Ekle

Son Haberler