Reklam Alanı

En Son Eklenenler

Uluslararası Bilim Düşünce ve Sanat İSTAF Vakfı İftar programı düzenledi

Adnan ANILMIŞ

Uluslararası Bilim, Düşünce ve Sanat İSTAF Vakfı Mübarek Ramazan-ı Şerifin Manevi İkliminde Buluşmak Temennisiyle Düzenlediği İftar Programı Bayrampaşa Golden Tulip Hotelde Yoğun Katılımla Gerçekleşti.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti İle başlayan Program Semazen Gösterisi Ve Tasavvuf Müziği İle Devam etti.

Tulip Hotel’de Gerçekleşen İftar Programına İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Bayrampaşa Kaymakamı Osman Canbaba, Avrupa Türk Konfederasyonu Gen. Bşk. Cemal Çetin, İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ve Birçok Stk Temsilcileri Katıldı.  

İstaf Genel Başkanı Yakup Yılmaz Yaptığı Konuşmada, Ramazan Ayının Manevi Atmosferinden Ve Bu Vesile İle Bir araya Gelmenin Memnuniyetini dile getirerek Şunları Kaydetti;

“Bu Aziz Vatanın Topraklarına Birlikte Dikmiş Olduğumuz Bir Çınar Misali Vakfımız Her Geçen Gün Biraz Daha Büyümekte Ve Güçlenmektedir. İstanbul’un 21 İlçesinde Teşkilatlanmamızı Tamamladık Ve Yurt Dışı Temsilciliklerimizi De Oluşturmaya Başladık. Vakıf Olarak Birçok Kültürel Ve sosyal Projelere İmza Attık Ve Yardıma Muhtaç İnsanlara Yardım Etmeye Çalışıyoruz”

 Program Plaket Takdimi İle Sonlandı.

istaf vakfı iftar programı ile ilgili görsel sonucu

istaf vakfı iftar programı ile ilgili görsel sonucu
 


Etiketler: İSTAF iftar programı uluslararası bilim düşünce ve sanat vakfı plaket takdimi Bayrampaşa Yakup YılmazBu Haber İçin Yapılan Yorumlar


Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamıştır!!!
Bu Habere Yorum Ekle

Son Haberler