İlanlar

Reklam Alanı

En Son Eklenenler

TM

Adnan ANILMIŞ

Trump'tan Türkiye'ye tehdit: ''Türk ekonomisini yok ederim!''

ABD Başkanı Trump skandal bir açıklamaya imza atarak, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine yönelik askeri harekatla ilgili olarak "Türkiye yanlış bir şey yaoarsa halinde Türk ekonomisini daha önce yaptığı gibi yok edeceğini" belirten bir tweet paylaştı.

ABD Başkanı Donald Trump Türkiye ile ilgili skandal bir açıklamaya imzasını attı. Trump, Türkiye'nin Suriye'ye yapacağı olası müdahale öncesi Türkiye'nin yanlış bir şey yapması halinde Türk ekonomisini daha önce yaptığı gibi yok edeceğini belirten bir tweet paylaştı.
Trump resmi hesabından paylaştığı tweette “Daha önce de belirttiğim gibi ve sadece yinelemek gerekirse, Türkiye benim yaptığım her şeyi, benim büyük ve eşsiz bilgeliğimin sınırlarını aşmayı düşünürse, Türkiye ekonomisini tamamen imha edip yok edeceğim. (Daha önce yaptım!)” ifadesini kullandı.Trump IŞİD esirleriyle ilgili olarak devam ettiği mesajında, “Avrupa ve diğer ülkeler birlikte IŞİD’li esirlere ve ailelere göz kulak olmalılar. ABD IŞİD’in yüzde 100 ele geçirilmesi dahil hiç kimsenin beklemediği kadar fazla şey yaptı. Şimdi diğerlerinin kendi zenginlikleriyle sınırlarını korumaları zamanı. En büyük ABD!” dedi.


İŞTE DONALD TRUMP'IN O PATLAŞIMLARI:


Kaynak:HABER3


Etiketler: Trump\'tanTürkiye\'yetehditTürkekonomisiniyokederimBu Haber İçin Yapılan Yorumlar


Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamıştır!!!
Bu Habere Yorum Ekle

Son Haberler