O BİR VATANSEVER TÜMKİAD BAŞKANI NİHAT TANRIKULU

Takip Medya

TÜMKİYATIN AÇILIMI NEDİR BAŞKANIM?

Tüm kalkınma ve girişimci iş adamları derneğinin, tümün anlamı  sektörlerdeki tüm iş adamlarının bir araya gelip Türkiye'de ve dünyada ülkemize ekonomiyi getirip, ekonomiyi ülkemizde tutup ülkenin kalkınmasına katkı sağlayacak bir isimdir Tümkiyatın  tümünün anlamı.

TÜM KALKINMA VE GİRİŞİMCİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİNİN HEDEFLERİ NELERDİR BAŞKANIM?

Biz bir yöre derneği değiliz veya bir sektör derneği de değiliz,biz Tüm kalkınma ve Girişimci İş Adamları Derneği olarak öncelikli olarak hedefimiz genç üyelerimizle  bayrağı teslim aldığımız babalarımız ve dedelerimizin tecrübelerinide dikkate alarak yolumuza devam etmektir.

Üyelerimizin  yüzde doksanı ,büyüklerinden aldığı tecrübeyle  bayrağı almış otuzbeş yaşında genç ama uluslararası arenada yirmiyedi ülkeye ihracaat yapan arkadaşlarımızdan oluşmakta.Tek gayeleri ise ülkemize hizmet etmek  ekonomimize katkıda bulunmak çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmak.

 Sayın Cumhurbaşkanımızın İstanbul İl Başkanlığı devir teslim töreninde bizim  hedeflerimizi destekleyecek şekilde  genç arkadaşlarımızın önünü açarak daha da gençleşerek yürümemiz gerektiğinin önemini vurgular konuşması ile hedeflerimize daha da  emin adımlarla yürüyoruz.

Biz tümkiyat olarak bu topraklarda doğduk bu topraklarda öleceğiz.Şimdi söyleyeceklerim için dikkatinizi çekmek istiyorum.Kararlıyız niçin kararlıyız biliyor musunuz ;çocuklarımıza güzel bir gelecek için çalışarak  kaçırılan paraları ülkemize tabiri caise derler ya tıpış tıpış  geri getirme noktasında bu ülkenin evlatlarının bundan faydalanması noktasında evet oldukça kararlıyız ve bunu da başaracağız bundan bir an olsun şüphe duymuyoruz.

Bizler vatanını bayrağını seven herkesle beraber yürümek istiyoruz ve dediği gibi 2024’lere hepberaber Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yürümeye onun arkasında durarak hedeflediği noktalara ulaşmasını derneğimiz olarak hep destekliyeceğiz. Bu vatan bizim bu bayrak bizim vatanımızı bölmek isteyenleri bu ülkeyi kutuplaştırmak isteyen insanlar karşısında devletimizin her daim yanında olacağız.Bu ülke hepimizin bu güzel ülkemizi  hep beraber kalkındırmak için herkesin el ele vermesi gerekiyor biz tumkiad olarak bu doğrultuda yürümeye devam edeceğiz .

BAŞKANIMIZ DERNEK FAALİYETLERİ DIŞINDA NELER YAPAR?

Sayın Cumhurbaşkanımızla ortak bir noktamız var sayın Cumhurbaşkanım Kasımpaşa’da  ben Küçükçekmecede Altınşehire bağlı tahta kalede Kübra Sporda futbol oynadım ve aynı zamanda teknik direktörlüğünüde yaptım.Fenerbahçeliyim çocuklarıma gelince geçtiğimiz günlerde mübarek Ramazan ayının içinde Bağcılarda bir gazeteci dostumuzun gecesine gitmiştik oğlum başını yastığa koyup bana bir resim atmıştı baba ne zaman geliceksin diye büyük oğlumda baba bu sene bize tatil yok mu diye sitem etmiş.her ikisine de ayrı cevap verdim.Biz durursak biz tatili düşünürsek sizin geleceğinizi riske atmış oluruz.hakkınızı helal edin vatan bizden çalışmamızı bekliyor.

Sayın başkan bizlere zaman ayırıp bu güzel röportajı yapma fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ederiz.Bizler de sizlerin bu çalışmalarını destekliyor ülkemiz için yaptıklarınızdan dolayı minnet duyuyoruz.Herşey için çok teşekkür ederiz.Saygılarımızla


Etiketler: Nihat Tanrıkulu TÜMKİAD VatanseverBu Haber İçin Yapılan Yorumlar


Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamıştır!!!
Bu Habere Yorum Ekle

Son Haberler