TakipMedya

10 – 22 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA BURÇLARIMIZ

10 – 22 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA BURÇLARIMIZ
265
16 Mayıs 2022 - 11:10

Sevgili astroloji severler,

Ben Astrolog Ecehan NARMAN.

Karma Astrolojide edindiğim bilgiler ışığında bu hafta 10 mayıs itibari ile yaşanacak olan ikizler burcunda seyreden Merkür retrosunu sizler için burçlar bazında yorumladım. Bir de Balık burcunda seyreden Jüpiter gezegeninin 11 mayısitibari ile Koça geçişinin bu hafta için hayatımızdaki etkilerini yine burçlar için etkilerini yazdım.

Yorumlarımı Yükselen burçlara göre yapıyorum. Yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm. Keyif ile okumanızı diliyorum. Mutlu bir hafta sizlerle olsun.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Yükselen Koçlar:

Sevgili Yükselen Koçlar;

Bu hafta şanslı bir döneme giriyorsunuz. Çarşamba günü Jüpiter’in Koç burcuna girmesi ile birlikte şans ve bereket sizden yana olacak. Gerçekleşmesini istediğiniz konularda cesur olup girişimde bulunursanız ilahi yardım alacaksınız.

Bugün itibariyle Merkür retroya girdiği için özellikle yakın çevreniz ile olan iletişiminize dikkat edin. Kardeşler, akrabalar ya da komşular ile yanlış anlaşılma veya bir iletişim problemi yaşayabilirsiniz. Ticaret ile uğraşan bir koç iseniz, yine işinizle ilgili aksamalar yaşayabilirsiniz. Bu Merkür retrosunuyarım kalan veyahut daha önce yapmayı planlayıp yapamadığınız işleriniz için kullanmanızı öneririm. Bu dönemde yeni bir ticari işe imza atmayın, derim sevgili koçlar.

Yükselen Boğalar:

Sevgili Yükselen Boğalar;

Bu hafta Jüpiter’in koç burcuna geçişi ile rüyalarınızda ve sezgilerinizde bir artış görülebilir. Devam eden bir sıkıntınız ya da hastalığınız varsa şifalanma yaşayabilirsiniz. Bilinçaltınızla ilgili de bir şifalanma, rahatlama sizin için söz konusu olacaktır. Kolektif bilgi size doğru akıyor bu hafta.

Merkür’ün retroya girişiyle  maddi kaynaklarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Para ile ilgili işlerde yeni bir işe imza atmayın, derim. Yeni bir yatırıma imza atarsanız pişman olabilirsiniz. İlla bu dönem yapmanız gerekiyor ise enine boyuna düşünüp imza atmanızı tavsiye ederim. Harcamalar konusunda da yine dikkatli olun.

Uranüsün Boğa seyrinde ilerleyişinden dolayı kendinizle ilgili yani bu dış görünüşünüz ya da kişiliğiniz ile ilgili olabilir, değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Yükselen İkizler:

Sevgili Yükselen İkizler;

Bu hafta Merkür sizin yükselen burcunuz olan ikizlerburcunda geri hareketine başlıyor. Bu sizi zihnen içe yönlendirecektir. Kendiniz ile ve hayatınız ile ilgili geçmişte yaşadığınız çözüme ulaşmamış, yarım kalan işleri tekrar süzgeçten geçirme ve tamamlama fırsatı verir. İyi değerlendirin, derim. Bu dönemde çevrenize karşı yanlış anlaşılabilirsiniz. İletişim kopukluklarına dikkat etmenizi öneririm.

Jüpiter’in Koç burcuna geçişi ile arkadaşlarınızdan, sosyal çevrenizden yana şanslı olduğunuz bir dönem sizleri bekliyor olacak. Yeni arkadaşlar edinebilir veya arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Yine bu aralar dilek kapınız açık olacak.Neler dilediğinize dikkat edin, gerçek olabilir sevgili ikizler.

Yükselen Yengeçler:

Sevgili Yükselen Yengeçler;

Bu hafta gerçekleşecek olan Merkür retrosu ile arkanızdan dedikodunuzu yapan gizli düşmanlarınız olabilir. Yaşanan eski sıkıntılarınız aklınıza gelebilir ve bu sıkıntıları çözmek için siz yengeç burçlarına fırsatlar doğabilir. Yapılan dedikodular gün yüzüne çıkıp kulağınıza gelebilir. Gizli düşmanlarınız ortaya çıkabilir. Karışık rüyalar görebilirsiniz bu dönemde.

Bu hafta Jüpiter’in Koç burcuna girişi ile kariyer anlamında şanslar sizinle olacak. İşinizi büyütmeniz için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, iyi değerlendirin bu fırsatları, derim. Veyahut işle ilgili yaşanan pürüzleriniz, sorunlarınız varsaonları çözüp şifalandırabileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor sevgili yengeçler.

Uranüs’ün Boğa burcundaki seyriyle beraber arkadaş çevreniz ile ilgili ani değişiklikler yaşamanız olası bu dönemde ya da marjinal arkadaşlar edinebilirsiniz.

Yükselen Aslanlar:

Sevgili Yükselen Aslanlar;

Bu hafta başlayan Merkür retrosu ile birlikte toplum önünde söyleyeceğiniz sözlere karşı çok dikkatli olun. Üç kere düşünüp bir kere konuşun, derim. Zira toplum önünde veyahut arkadaş çevrenizde yanlış anlaşılabilirsiniz. Yine sosyal çevreniz ile ilgili iletişimsel aksaklıklar yaşanabilir, bu konuda da dikkatli olmanızı öneririm.

Bu hafta Jüpiter’in Koç burcuna geçişi ile birlikte sonuçlanmasını beklediğiniz hukuksal bir konu, bir dava varsa şans sizden yana olacak olup olumlu sonuçlanacaktır. Uzak yolculuklar, yurtdışı, yabancılar ile ilgili konularda da şanslı bir dönem sizi bekliyor. Eğitimler ile ilgili de bereketlisiniz bu hafta. Bu konularla ilgili karşınıza çıkan fırsatları kaçırmayın, derim sevgili Aslanlar.

Yükselen Başaklar:

Sevgili Yükselen Başaklar;

Bu hafta yaşanacak olan Merkür retrosundan en çok etkilenecek burçlardan biri de sizsiniz. Sizleri Merkür retrosukariyer anlamında etkileyecektir. Kariyer ile işle ilgili yarım kalan işleri tamamlama zamanı. Yeni bir işe başlamayın, derim. Bu hafta yeni bir işe başlayacak olan başakların işlerinde pürüzler çıkabilir. İşle ilgili sorun yaşanmaması adına illa yeni bir işe başlayacaksanız ince eleyip sık dokuyarak yani iyice düşünüp taşınarak başlamanızı öneririm.

Bu hafta Jüpiter’in Koç burcuna geçişi size başkalarının kaynaklarından yana şans getiriyor. Bu size başkasından gelecek olan bir miktar para veya miras ya da nafaka olabilir. Beklediğiniz bir miras olayı varsa olumlu sonuçlanacaktır. Başkasından size para akışı olabilecek bir hafta sizleri bekliyor. Ruhsal ve sezgisel anlamda bir artış, şifalanma da sizlerle olacak sevgili Başaklar.

Yükselen Teraziler:

Sevgili Yükselen Teraziler;

Bu hafta yaşanacak olan Merkür retrosu ile daha önce almayı düşünüp alamadığınız eğitimler gündeminiz olabilir. Yarım kalan eğitimlerinizi de tamamlamak, tekrarlamak için gökyüzü size fırsat tanıyor. Ama yeni eğitimlerle ilgili sorun yaşamamanız adına bu dönemde başlamamanızı öneririm. Devam eden hukuki bir süreciniz ya da bir davanız varsa pürüzlerle karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı ya da uzaklarla ilgili beklediğiniz bir sonuç varsa istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir ya da bu konu ile ilgili bir sıkıntı yaşanabilir.

Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile beraber eş, ikili ilişkiler ya da ortaklıklardan yana şanslı olacağınız bir dönem sizleri bekliyor sevgili Teraziler. Eğer eşinizle ya da ortağınızla yaşadığınız bir sorununuz varsa bu dönemde çözülüp şifalanabilir ya da yaptığınız bir ortaklığı büyütme kararı alabilirsiniz.

Yükselen Akrepler:

Sevgili Yükselen Akrepler;

Bu hafta başlayacak olan Merkür retrosu ile başkalarından kaynaklanan sorunları tekrar tekrar düşünüyor olabilirsiniz. Ruhsal anlamda bir içe dönme, zihinsel anlamda krizler yaşamanız söz konusu olabilir bu dönemde. Meditasyon yapmanızı ya da sizi rahatlatacak olan sezgisel çalışmalar yapmanızı öneririm.

Jüpiter’in Koç burcuna geçişi siz Akrep burçlarının bu dönemde sağlık konusunda bir şifalanma yaşayacağınızın göstergesi. Sağlık konusunda ilahi koruma hafta boyunca sizlerle birlikte olacak. İş arkadaşlarınızdan yana da şanslı olduğunuz bir dönem sizleri bekliyor. Günlük rutinlerinizde bereketlenebilir. Veyahut bir evcil hayvan edinebilirsiniz.

Yükselen Yaylar:

Sevgili Yükselen Yaylar;

Bu hafta yaşanacak olan Merkür retrosu sizi yakın ilişkiler, eş ve ortaklıklardan yana zorlayabilir. Eşiniz ile olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ya da sorunlar yaşanabilir. Bu dönemde yeni bir ortaklığa adım atmanızı veya evlilik, nişan gibi de bir başlangıç yapmanızı önermiyorum.

Jüpiter’in bu hafta gerçekleşecek olan Koç burcundaki seyri ile siz de şansı artan burçlardan birisiniz sevgili Yaylar. Bu hafta aşk kapınızı çalabilir. Aşktan yana şansınızın arttığı bir hafta olacak sizler için. Yaratıcılığınızın ya da hayattan aldığınız keyfin yüksek olduğu bir dönem. Hobilerinizi büyütmek için uygun zamanlar sizleri bekliyor olacak. Şans oyunu oynamayı düşünüyorsanız, bu hafta oynayın çünkü kazanma ihtimaliniz yüksek görünüyor sevgili Yaylar.

Yükselen Oğlaklar:

Sevgili Yükselen Oğlaklar;

Bu hafta başlayacak olan Merkür retrosu sizlerin günlük hayat akışınızda gerçekleştirdiğiniz konularla ilgili aksaklıklara sebebiyet verebilir. İş arkadaşlarınızla olan iletişiminize dikkat etmenizi öneririm. İş arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Eski iş arkadaşlarınızdan haber alabilirsiniz.

Jüpiter’in bu hafta Koç burcuna geçişi ile beraber ev, yuva ile ilgili konularda şansınız açık. Aileden yana da şanslı olduğunuz bir hafta sizleri bekliyor olacak. Ev almak isteyen oğlak burçları, bu konu ile ilgili fırsatlarla karşılaşabilirler. Hane halkı ve aile kökleri yönünden bereketli bir döneme geçiyorsunuz sevgili Oğlaklar.

Yükselen Kovalar:

Sevgili Yükselen Kovalar;

Bu hafta yaşanacak olan Merkür retrosu sizi aşk konusunda etkileyecek. Flörtle yaşanan yanlış anlaşılmalar, iletişim kopuklukları söz konusu olabilir. Eski bir aşkınızdan haber alabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye ya da yeni bir hobiye başlamanızı önermem. Yeni bir ilişkiye başladığınızda iletişimsel anlamda güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.

Bu hafta Jüpiter’in Koç burcuna geçişiyle birlikte yakın çevre, akrabalar, komşular açısından şanslı olacaksınız. Ticaret ile uğraşan bir yükselen Kova iseniz ticaret ile ilgili de bereketli bir dönem sizleri bekliyor olacak. Yine düşüncelerinizi de büyütebileceğiniz bir dönem. Yakın çevrenizi genişletip şifalandırabilirsiniz sevgili yükselen Kovalar.

Yükselen Balıklar:

Sevgili Yükselen Balıklar;

Bu hafta başlayan Merkür retrosu ile birlikte aile içi iletişime dikkat etmenizi öneririm. Anne, baba veya ev halkı ile yanlış anlaşılmalar, iletişim sorunları ile karşılaşmanız mümkün.Aile ile iş yapan bir balık burcu iseniz yeni bir işe başlamanızı önermiyorum. Ev taşımayı düşünüyorsanız yine bu dönem ev taşımanız için gökyüzü pek de uygun değil sizler için sevgili Balıklar.

Jüpiter’in bu hafta Koç burcuna geçmesiyle birlikte maddi kaynaklarınızda genişleme, para artışı söz konusu olacak. Yeteneklerinizi büyütebileceğiniz bir dönem sizleri bekliyor. Jüpiter Balık burcundaydı uzunca bir süre. Kişiliğinizle ilgili birçok şifalanma, şanslar yaşamışsınızdır geçen haftalarda eminim ki, şimdi ise öz değerinizi şifalandırma zamanı.

                                                                                                     Yazan: Ecehan NARMAN

                                                                                                                    EN Astroloji                                                                                                           

sapanca bungalov evleri fiyatları

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeketÇantaÇanta aksesuarlarBebek bakım çantasıSpor çantaOkul çantasıLaptop çantasıPortföy çantaBel çantasıPostacı çantasıEl çantasıSırt çantaBebek bakım çantasıOmuz çantası

Pet Shop