TakipMedya

Yenilik Partisi nasıl oldu da bu kadar hızlı teşkilatlandı

Yenilik Partisi nasıl oldu da bu kadar hızlı teşkilatlandı
355
01 Haziran 2021 - 21:03

Eski Büyükelçi ve Ardahan Milletvekili aynı zamanda Genel Başkan Öztürk Yılmaz’ın kurduğu Yenilik Partisi nasıl oldu da bu kadar hızlı teşkilatlandı diye konuşulurken bir haber de Partinin İl Başkanı Metin Arslan’dan geldi.

Başkan Arslan, yaptığı açıklamada “Bolu ilimiz çok hızlı bir şekilde ve değerli isimler eşliğinde kuruldu. En kısa zamanda Bolu’yu kongremiz için hazırlamış olacağız” dedi. Ayrıca açıklamasında şu sözlere de yer verdi “Yenilik Türkiye’ye çok yakışacak”.

Bunun yanı sıra Yenilik Partisi lideri Öztürk Yılmaz, TBMM’nin kuruluşu anısına verdiği hatıra parasını, üzerinde Atatürk olmadığı için iade edeceğini söylemiş ve TBMM’nin mersin esc kurucusu Büyük Önder Atatürk’e yapılan saygısızlığı diğer vekiller gibi hoş görmemiştir.

sapanca bungalov evleri fiyatları

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeketÇantaÇanta aksesuarlarBebek bakım çantasıSpor çantaOkul çantasıLaptop çantasıPortföy çantaBel çantasıPostacı çantasıEl çantasıSırt çantaBebek bakım çantasıOmuz çantası

Pet Shop