TakipMedya

“karaeller”

“karaeller”
5.871
07 Haziran 2020 - 21:40

Adnan Anılmış fenerbahçe spor kulübü’nde çalıştığı yıllarda yaşadığı bir olayı TAKİP MEDYA ile paylaştı. Adnan Anılmış’ın kaleminden “karaeller”

Son günlerde yaşanan federasyon başkanı Nihat ÖZDEMİR ile Fenerbahçe Kulübü arasındaki gerginlikle ilgili ben de sizlerle yaşadığım deneyimlerimi fikirlerimi bu yazımda paylaşmak istedim.

Fenerbahçe Spor Kulübünde çalıştığım yıllarda, bu süreç FETÖ operasyonundan önce bir süreçti. Tribünden sorumluyduk. Tribünde uygunsuz davranışlar sergileyenleri kameraya çekip, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a izletiyordum. Bir gün yine Fenerbahçe stadında maç oynanırken tribünlerde istemeyen bir olay gerçekleşti. Nedenini anlayamadığım bir kavga, bir yandan olayı gözlemliyor bir yandan olay anlarını kameraya çekiyordum.

Müsabaka sonunda çektiğim görüntüleri sayın başkana izlettim. Görüntüleri izledikten sonra bana dönüp şunu söyledi; “Fenerbahçe Spor kulübünde galiba büyük bir kumpas kuracaklar. ” O cümlesini unutamıyorum. söylediklerine bir anlam verememiştim ama aylar sonra başkan söyledikleri ve düşündüklerinde haklı çıktı. 3 Temmuz’da Fenerbahçe’ye büyük bir operasyon yapıldı. Günümüze geldiğinde de halen bu operasyon devam ediyor. Ne kadar büyüksen o kadar düşmanın var. Türk futbolunda bence göremediğimiz kara eller var ve bunun için bütün Fenerbahçeliler dünden daha fazla bugün için dikkatli olmalılar.

Adnan Anılmış