TakipMedya

Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Vefa

Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Vefa
585
09 Temmuz 2020 - 15:58

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de uzun bir süredir mücadele edilen koronavirüs ile başarı sağlanmasında sağlıkçılar kadar büyük paya sahip olan eğitimcilerimiz, Pandemi sürecinin görünmeyen kahramanları

Bunlardan biri de Küçükçekmece ilçesinde yaşayan Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu Müdürü Cemil Mutlu. Başarılı eğitimci yeni tip koronavirüs (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybetti.

Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü başarılı eğitimciyi anmak ve hep hatırlanması adına “ilkin Atakent Ortaokulu” olarak faliyet gösteren okulun ismini “CEMİL MUTLU ORTAOKULU” olarak değiştirdiler.

Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşçı ise bu konuda şu ifadelerde bulundu “İlçemizde uzun yıllar özveri ile çalışan,salgın sürecinde de insanımızın sağlığı için ön saflarda yer alan ve bu süreçte vefat eden değerli müdürümüzün adı 2020-2021 Eğitim Öğretim döneminde ilkin Atakent Ortaokulu olarak faaliyete geçecek okulumuzun adı Cemil Mutlu Ortaokulu olarak değiştirilmiştir. Bizler kıymetli müdürümüzü hiç unutmayacağız. Emeklerine ve emanetlerine hep sahip çıkacağız.Saygı ve rahmetle…”