TakipMedya

Küçükçekmecedeki Anaokullarından…

Küçükçekmecedeki Anaokullarından…
120
09 Mayıs 2022 - 10:28

Uluslarası dev proje.

Kuruculuğunu Sardunya Anaokulu Müdürü Fatma Çetinkaya ve İtalyadan Antonella de MARCO’nun yaptığı Dream by Reading, Explore with STEM adlı uluslararası e-twinning projesi sona erdi. Küçükçekmeceden Sardunya Anaokulu, Ziya Gökalp Anaokulu, Kardelen Anaokulu, Nene Hatun Anaokulu, Gelincik Anaokulu ve Yıldırım Beyazıd Özel Eğitim Anaokullarının katıldığı ve İtalya, Macaristan, Moldova vb. ülkelerdeki okullarla ortaklaşa geliştirilen proje başarıyla tamamlandı.

Projenin amacı; STEM eğitimleriyle çocuklarımıza 21. yüzyıl becerilerini geliştirmek, onlara problem çözme, eleştirel düşünme ve yaratıcılık becerileri kazadırmak için başladığımız proje 4 ay sürecektir. Oluşturulacak olan online kitaplar çocukların hayalgüçlerini zenginleştirecek ve onların eleştirel düşünme becerisine destek olacaktır.

Bu projedeki hedefimiz, STEM yöntemiyle oluşturacağımız kitaplardaki problemlerle çocuklarımızın problem çözme yeteneklerini karşı karşıya getirip onların gelişmelerine katkıda bulunmaktır.

sapanca bungalov evleri fiyatları

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeketÇantaÇanta aksesuarlarBebek bakım çantasıSpor çantaOkul çantasıLaptop çantasıPortföy çantaBel çantasıPostacı çantasıEl çantasıSırt çantaBebek bakım çantasıOmuz çantası

Pet Shop