TakipMedya

KÜÇÜKÇEKMECE’DE BESYO, POMEM, SPOR LİSESİ, SUBAY OKULLARI EĞİTİM KURSLARI BAŞLADI

KÜÇÜKÇEKMECE’DE BESYO, POMEM, SPOR LİSESİ, SUBAY OKULLARI EĞİTİM KURSLARI BAŞLADI
1.199
04 Haziran 2021 - 18:03


Takip Medya – Birçok gencimize tecrübeli hocaların verdiği eğitimle Üniversitelerin BESYO Bölümlerine Polis eğitim merkezlerine, Subay okularına girişlerini, verdikleri profesyonel eğitimle  kazandıran, Küçükçekmece de bulunan Kuzey spor eğitim merkezi (Beden eğitimi öğretmeni), Polis okulları, Bekçilik, Subay okulları Spor Liseleri’ne giriş yapmak isteyen adaylar için, yasaklarında kalkmasıyla, eğitim kursları kayıtlarını almaya başladı. kayıtların devam ettiği kurslarda uzman spor eğitmenleri hizmet veriyor.
Bu konuda bilgi veren, Kuzey Spor Eğitmenlerinden Gökhan Uğurlu;
Kurslara katılan adayların, BESYO’larda eğitim verilen Beden Eğitimi Öğretmenliği, Spor Yöneticiliği, Antrenörlük ve Rekreasyon, Polis, Subay, Bekçilik, spor lisesi gibi bölümleri için ciddi bir hazırlık dönemine girmelerini sağlıyoruz. Yıllarından tecrübesiyle, birçok öğrencimizi bu verdiğimiz eğitim sonucu istedikleri bölümlere girmesini sağladık.
Verdiğimiz parkur eğitimi sonucu, Önce YGS’den ardından da ilgili üniversitenin yetenek sınavından başarıyla geçen öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra beden eğitimi öğretmeni, antrenör, spor yöneticisi, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nde spor uzmanı ve yönetici, özel sektördeki spor tesislerine sportif eğitim uzmanı, turistik alanlarda rekreasyon uzmanı ve animatör olarak görev yapabiliyor.
KURSLARDA REHBERLİK HİZMETİ DE VERİLİYOR
Küçükçekmece Kuzey Spor Eğitim Merkezi parkur eğitmeni Gökhan Uğurlu açtığımız bu kurslarla, eğitim alan öğrenciler spor akademilerine ve spor liselerine hazırlanmak isteyenler için,kuzey spor Eğitim Merkezi olarak, Küçükçekmece’de spor komplekslerinde programlı bir çalışma imkanı sunduklarını belirtti. Kurslarda ayrıca Akademi ve Spor Lisesi adaylarına, hangi üniversiteyi daha kolay kazanabilecekleri ve hangi bölümde eğitim alırlarsa daha verimli olabileceklerine dair önemli bilgiler verildiğini, rehberlik hizmeti verdiklerini hatta öğrencilerin girecekleri üniversitelerde, parkur sınavlarında eşlik ettiklerini ifade etti.
Ayrıca Pöh, Pomem, Bekçi, Besyo, Pmyo, Astsubaylık Hazırlık Kursu içinde rehberlik hizmetleri de verdiklerini, söyledi..
BESYO EĞİTİM KURSU
Uğurlu ayrıca, BESYO Kursu, Beden Eğitimi öğretmeni olmak amacıyla özel yetenek sınavına hazırlanan öğrenciler için oluşturulmuş bir kurstur. Bu kurs sayesinde öğrenciler üniversitelerin BESYO bölümüne girmek amacıyla belirli bir süre zarfında deneyimli antrenörler eşliğinde kendilerini geliştirirler.
İlgili üniversitelerin BESYO bölümünde okumak isteyen bir kişinin BESYO Hazırlık kurslarına gitmesi gerekmektedir. Bu sayede ilgili bölümü kazanması oldukça kolay ve rahat olmaktadır. Önceden hazırlanmak ve sınav parkurunu önceden görmek, görmeyen bir öğrenciye göre çok avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle BESYO Hazırlık Kursu önemi oldukça büyüktür.
BESYO öğrencilerinin geleceklerini belirleyecekleri bu yolda onların hayatlarını değiştirmektedir.. Öğrencilerin izmit escort alacağı bu eğitim çok önem arz etmektedir..dedi..
İletişim bilgileri Telefon : 0530 071 32 34 instagram:@kuzeysporbesyopomem

YouTube : kuzeySpor Besyo Pomem

sapanca bungalov evleri fiyatları

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeketÇantaÇanta aksesuarlarBebek bakım çantasıSpor çantaOkul çantasıLaptop çantasıPortföy çantaBel çantasıPostacı çantasıEl çantasıSırt çantaBebek bakım çantasıOmuz çantası

Pet Shop